14 Ekim 2016

Turkcell' in Onaysız Abonelik Başlatması...

Facebook üzerinden ilgi çekici bir linke tıklamam ile birlikte telefonuma onay alınmaksızın Quiz Club diye bir servisten 20 TL / aylık üyelik satın aldığım SMS'i gelmiştir. Turkcell konuya ilgisiz ve başarısız kalıp ücreti benden tahsil etmiştir. Bunun onay alınmadan yapılmış olması güven sarsıcı ve güvenlik açığı olarak tarafımca değerlendirilmektedir. Ücretin tarafıma iadesinin yapılması Turkcell'in görevidir. Ayrıca hattımda akıllı fatura üyeliği olmasına rağmen bu para benden yersiz, haksız ve onaysız olarak alınmaktadır.

Meryem 41 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

  Müşterimiz ile 18.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Meryem 18 Ekim 2016

  Problemim çözüldü teşekkürler Turkcell...

 • Meryem 14 Ekim 2016

  Müşteri hizmetlerinden ulaştığım temsilci gayet duyarsız davranarak onaylamasaydınız mobil fatura kullanılmazdı cevabı verdi. Benim onayladığım bir şey yok dediğim halde firma ile iletişime geçip parayı firmadan talep etmemi önerdi. Benim anlamadığım hem mağdur ediliyorum hem karşımda benimle ilgilnecek muhatap bulamıyorum.

 • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön