04 Nisan 2013

Turkcell' in Hizmet Kalitesi!

Dağda tepede, tünellerde reklam yapan; Harranlı Emine ile Harwardlı Emily' yi kıyaslayan Turkcell' in 3G si yeterli sinyal gücünü sağlamıyor. Çağrı merkezini aradığımızda, alay edercesine 48 saat 58 saat gibi garip sürelere ihtiyaçları olduğunu, bize döneceklerini söylüyorlar. Tabi ki dönen olmuyor. Bi'daha ararsanız sabır tavsiye ediyorlar.

İşin komik tarafı, gerçekten Harran' dayım. Ama, ''Adının da Emine olması gerek. . '' deseler hiç şaşırmam. Nasılsa sözleşmemiz var. İnsanları reklama boğ, kandır, sözleşmeyi imzalat, sonra hakları olan hizmeti almak için sürüm sürüm sürünsünler. Harranlı Emine bu yazıyı okuyorsa bana ulaşsın. hızlı ınternetin sırrını bana da versin. çünkü Turkcell umursamıyor.

Ali 89 Okunma

Cevaplar

  • Ali27 Ağustos 2016

    aradan kaç mevsim geçti, hATTA bir de darbe girişimi atlattık ama hala Turkcell'in donmesini bekliyoruz. O zaman tarkan'dan gelsin:" dön bebeğim, dÖN çaresiz başım... "

  • Ali06 Nisan 2013

    Nasıl da içime su serptiniz, nasıl mutlu oldum anlatamam. İşte müşteri memnuniyeti bu! '' Size en kısa sürede bilgi vereceğiz. '' Bilgi istemiyorum Turkcell, hizmet istiyorum. Bilgi vereceğiz, diyorlar; çözeceğiz diyemiyorlar.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön