09 Nisan 2013

Turkcell 'in Garanti Kapsamında Olan Taahhütlü Cihaz Takibindeki Tutumu!

Şikayetim tarafınızı da doğrudan ilgilendirmektedir. 3562000485***** imei numaralı cihazıma KVK servisinin mantık dışı dönüşü, 1998 yılından bu yana dolaylı yada direk olarak kullandığım Turkcell aboneliğimi ilk defa gözden geçirmeme sebep olmuştur. Tarafınızdan alınan cihazların satış işlemi sonrasında da güvenceniz altında olduğunu görmeyi beklerdim.

Tolga 255 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 09 Nisan 2013

    Ürün ile alakalı sorunuma yanıt alabilmiş olsaydım burada bu yazışmayı yapıyor olmazdık. Mağazalarınıza müşterileriniz kadar söz geçiremiyorsunuz yani ! Bu cevabınızdan şunu anlıyorum; Mağaza sahiplerine şube açma yetkisi verilirken, belirli kriterleri karşılamaları gibi konularda kurumsal anlayışınızı sorgulamanız gerektiği kanaatindeyim. Teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön