13 Eylül 2013

Turkcell İmzam ve Haberim Olmadan Kendi İsteğine Göre Hat Açıyor!

Benim haberim ve imzam olmadan kendi isteklerine göre hat açıp benim hattımı satarak kazanç sağlamaktalar. Ben müşteri hizmetleri ile görüşmem üzerine iletişim merkezine gidip hattı kapata bileceğimi söyleyip iletişim merkezine gönderildim fakat Arnavutköy iletişim merkezine gittiğimde müşteri hizmetleri ile görüşmemi söylediler.

Turkcell insanlarla dalga mı geçiyor ve benim haberim olmadan nasıl hat açıp kazanç sağlayabilirler? Piyasada dolaşan açık hatların sebebi Turkcell'miş piyasaya açık hatları şahısların haberi olmadan hat açıp kazanç sağlamaktadırlar. Benim bu mağduriyetimi nasıl giderecekler çok merak ediyorum.

Sercan 114 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön