Turkcell İmza Ve Onay Olmadan Açılan Hat Ve Cihaz Satışları!

Ayşegül E. |

Turkcell güvenilir diye bilinen büyük kurumsal bir firma, ancak öyle olmadığını gördüm. Müşterilerinin kimlik bilgilerini birileri kullanarak hat açabiliyor, cihaz satışı yapabiliyor daha önemlisi firma usulsüzlük tespit edemediğini söyleyen bir mesaj atıyor ve işin içinden çıkıyor. Faturalarımı ödemeye mecbur tutuyor.

İmzam ve onayım olan iPad, data hattım, kullanmakta olduğum hattın faturalarını ödememe rağmen adıma bilgim dışı açılan bir hat ve üzerinden yapılan cihaz satışını ödemediğim için tüm iletişimimi kesti. Üstelikte savcılıkta işlem aşamasında olduğunu bildirmeme rağmen güvenlik zaaflarını kabul etmeyip işi çözmedikleri gibi inisiyatifte kullanmamışlardır.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  08:48

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Ocak
  10:36

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.