Turkcell İmza Attık Ürün Yok!

Cuneyt C. |

29 Nisan 2015 tarihinde kurumsal müşteri danışmanım aracılığıyla sipariş etmiş olduğum LG G3 32 GB marka telefonum bugün yanı 5.5.2015 tarihinde halen gelmemiştir. Firma yetkilileri 2 gündür bizi uyutmaya çalıştığı gibi birde şimdi ellerinde bu cihazdan olmadığını şans eseri öğrendim. Eğer bu cihaz elinizde yok ise neden imzalarımı alıyorsunuz ve neden Pazartesi depomuzda olacak diyorsunuz? Üst makam yetkililere sesleniyorum. Telefondaki müşteri danışmanımın ismi E*** hanım. Araç ile gelip imzalarımı alan şahsın adı H**** beydir. Muğla Fethiye'de ikamet ediyorum. İlgililere duyurulur.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  09:53

  Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Mayıs
  09:25

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.