Turkcell İmuneccim'e Haberim Olmadan Üye Yapıldım.

Kubilay Y. |

Geçtiğimiz ay şirket faturalarımı kontrol ederken hiç yapmadığımız özel hizmet bedeli kesildiğini fark ettim. Müşteri hizmetlerinden bir şekilde bu hizmetin iMuneccim olduğunu öğrendik. Kurumsal müşteri olduğum için portföy yöneticisine de durum hakkında ayrıntılı bilgi almak için 02.03.2015'de kayıt bırakmış oldum (halen geri dönen olmadı). Bugün tekrar iMuneccim'den mesaj geldi haftalık ücretlerin arttırılacağına dair. Ancak mesajla değil sadece müşteri hizmetleri üzerinden iptal ettirebildim.

İMuneccim'i araştırdığımda da herkesin aynı durumdan muzdarip olduğunu görüyorum. Turkcell'in bu tip yanıltma niteliğinde işlem yapan servislere göz yumması kabul edilebilecek bir şey değildir.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  08:45

  Müşterimiz ile 17.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Mart
  17:47

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.