27 Mart 2015

Turkcell İmuneccim Üyeliği Yapıp Ücret Alıyor.

İlgili linki 3G aktifken tıklamamla rızam olmadan "imuneccim" denen servise üye olmuşum. İptal için gönderdiğim kısa mesajlara Turkcell tarafından "hattınız özel ücretlendirilen servislere kapalıdır" şeklinde cevap gelmiştir. Çeşitli zamanlarda çeşitli tutarlarda bugüne kadar bakiyemden kesintiler yapıldığını öğrenmiş bulunmaktayım. Madem hattım özel servislere kapalı, bu kesintiler hangi hakla yapılmıştır? Bu haksız, usulsüz, kanunsuz kesintilerin ivedilikle tarafıma ödenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kanuni yollardan hakkımı arayacağımı bilmenizi isterim.

Abdulkadir 267 Okunma

Cevaplar

 • Abdulkadir01 Nisan 2015

  Bugün (01/04/2015) iMuneccim aboneliğimin 04/04/2015 tarihinde yenileneceğine dair bir mesaj aldım. Halbuki birkaç gün önce "gencaver" isimli uygulamadan müşteri temsilcisi ile yazışmamda üyeliğimi iptal ettiğini söylemişti. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım "iptal kader" yazıp 5698 e göndermemi söyledi. Bunu daha önce denediğimi bu şekilde iptal edemediğimi söylediğimde kayıtları kontrol ettiler. Ocak ayından itibaren kayıtları kontrol ettiğinde böyle bir mesaj göndermediğimi söyledi. Halbuki 02/03/2015 tarihinde gönderdiğim mesaj telefonumda kayıtlı duruyor. Neyse en sonunda kendi çabamla bu iMuneccim denen belanın müşteri hizmetlerini arayarak servis aboneliğimi iptal ettirdim. Bu servisle ilginiz olmadığını söylüyorsunuz ama şuna emin oldum ki sizinki kesinlikle danışıklı dövüştür. İnsanların cebinden rızası olmadan parasını alıyorsunuz. Kesinlikle hakkımı helal etmiyorum.

 • Abdulkadir31 Mart 2015

  Gün içerisinde telefonuma cevap veremiyorum. Ayrıca bilgilendirme değil yapılan kesintilerin iadesini talep ediyorum. Aksi yönde yapacağınız bilgilendirmeler hiçbir şekilde sorunun çözüm yolu olmayacaktır.

 • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2015

  Müşterimizi 30.03.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön