16 Mayıs 2014

Turkcell iMuhabbet Üzerinden Ücret Yansıtılmış!

Turkcell 16.05 saat 10 da imuhabbet üzerinden mesajlaştığıma dair bir bilgi aldım. Bu sisteme kayıt olmadım ve faturama 0,629 tl mesaj ücretleri yansıtılmış. Turkcell ile görüştüğümde 0800'lü bir numara verdiler ve bu numaradan hiç bir müşteri temsilcisine ulaşamıyorum.iMuhabbet üzerinden ispatlanamayan işlem yapıldığı için ve faturama bu bilgiler yansıtıldığı için şikayetçiyim.

Pınar 836 Okunma

Cevaplar

  • Pınar 20 Mayıs 2014

    532 nl telefonu aradığımda uzun süre bekletildim. ayrıca telefonuma sadece 2 kez çağrı bırakıldı yetişebilmeme imkan yoktu.geri döndüğümde ise yardımcı olunmadı.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mayıs 2014

    Müşterimizi 19.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön