22 Ekim 2014

Turkcell İMuhabbet Servisi Adına Ücret Yansıtıyor!

Faturamın fazla geldiğini fark edip Turkcell'i arayıp ağustos ayında mail adresime döküman gelmesini istedim ve göndereceklerini söyleyip göndermediler. 21.10.2014 tarihinde faturamı ödemek için Turkcell'e gidip detayları istedim ve aylık 56 tl'lik İmuhabbet kullanımı olduğunu ve oraya üye olduğumu söylediler. Hiçbir onayım ve talebim bulunmadığı halde.

Akşam Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda Turkcell'in bana verdiği cevap şaşırtıcıydı İmuhabbet bizim şirket ortaklarımızdan ve üyelik iptali istiyorsanız yaparız dediler rahat rahat. Daha önceki aylarda da üyeliğim var mı bilmiyorum döküman göndermedikleri için ama İmuhabbetin çektiği tüm ücretlerin iadesini istiyorum.

Oğuzhan 1.325 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön