23 Mayıs 2013

Turkcell İmkansız Sarı Kutu Puanları!

Turkcell Sarı kutu kampanyasında en sonunda yeni hediyeler ekledi. Ancak yeni hediyeler için öyle puanlar koymuşlar ki ilk Turkcell müşterisinin bile bu puanlara ulaşabilmesi için 5-10 sene puan biriktirmesi gerekmektedir. Her ne kadar artık her gün için 10 puan verilecek olsa da yine de bu puanların birikmesi imkansız. Üstelik puan yüklemesini de 20 tl yükleme şartına bağlamışlar.

Yani açıkçası sadece laf olsun diye bir kampanya yapılmış ve getirilen yeni şartlarla birlikte kampanyanın bir anlamı kalmadı. Turkcell'e bu konu ile ilgili mesaj attığımda şikayetimin ilgili birime aktarıldığı şeklinde rutin cevaplar verilmektedir. Bu konunun derhal çözülmesini talep ediyoruz.

Esvet 552 Okunma

Cevaplar

  • Esvet 26 Mayıs 2013

    Verilen cevap kesinlikle tatmin edici değil. Burdan müşteri hizmetleri yetkilisine soruyorum. Sarı kutu kampanyası ne kadar sürecektir? Kampanyanın bitiş süresi içerisinde ilk Turkcell müşterisinin dahi bu yüksek ödüllerden herhangi birine yetecek puan biriktirmesi mümkün mü? Eğer mümkün değilse, o zaman bu puanlar ödül alınmasın diye mi kondu?Lütfen matematiğinizi kullanarak biraz hesap yapın ve bu puanların biriktirilebilir puanlar olup olmadığını kontrol edin.

  • Turkcell Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 21.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize ilettiği önerinin alındığı yönde bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön