Turkcell İlk Günden Yüksek İnternet Ücreti Yansıttı.

Göksu B. |

Üç gün önce Turkcell'e geçtim. 11/01/14 tarihinde kartımı taktım ve açıktı. Şu anda bütçem müsait olmadığı için kendin seç paketi 700'e geçtim. Valla ilk günden maşallah 15 tl internet parası çıkardınız 3,5 dk'lık sadece internete girmemle. Zaten şu anda benim ödeme gücüm olsa 59, 69' luk paketlere geçerim. Daha bir gün oldu ve bu ay sonunda sizi sonsuza kadar bırakacağım.

Müşteri hizmetlerini aradım ve 33001190 sicil no'lu S.... hnm çok ilgilendi memnun kaldım teşekkür ederim böyle birini çalıştırdığınız için. Onun dışında artık asla sizinle olmayacağımı bilin istedim. Bile bile lades oldu bu. Turkcell ilk günden kırdı.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  11:19

  Müşterimiz ile 15.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize paketsiz internet kullanımında Standart Cepten İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirileceği bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Ocak
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.