29 Aralık 2014

Turkcell İlk Faturaya Gecikme Faizi!

Turkcell'e numara taşıma işlemi yaptım. İlk faturam 25 TL gelmesi gerekirken 55,10 TL geldi. Arayıp sorduğumda gecikme faizi dediler, ilk kez gelen bir faturaya nasıl gecikme faizi yansıtabilirler.

Hüseyin 256 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 02 Ocak 2015

    Firma tarafından aranıldım ancak hiçbir geçerli bilgi ve mazeret sunulmamıştır. Yeni bir geçişte ilk faturam olmasına rağmen gecen ay ki faturanızı geciktirdiniz diye gerçek dışı bir bilgi verilmiştir. Daha önceki ay zaten başka operatördeydim ve böyle bir fatura gelmesi mümkün değildir.

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 29.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.12.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön