30 Haziran 2015

Turkcell İlk Ayında Kapanan Hat!

Herhangi bir eksik evrak olmaksızın faturalı hatta abone oldum. Hattımı taktım kullanmak nasip olmadan eksik evraktan dolayı kapatıldığı ve açtırma işlemleriyle uğraşırken 42 lira fatura borcu geldi. Hattı kullanmamama rağmen faturayı da ödedim.
Turkcell bayiisine gittim sistemde eksik evrağımın gözükmediğini söylüyorlar.

Müşteri hizmetlerini aradım onlarda eksik evrağımın olduğunu söylüyorlar. Hattımın ikinci faturası gelecek ve ben halen kullanamamaktayım.
Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.
Ayrıca Turkcell şifremi alamadığım için gönderdiğiniz sitelerde şikayette bulunamıyorum.

Ali 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.06.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ali30 Haziran 2015

    Her hangi bir eksik evrak olmaksızın faturalı hatta abone oldum. Hattımı taktım kullanmak nasip olmadan eksik evraktan dolayı kapatılgı ve açtırma işlemleriyle uğraşırken 42 lira fatura borcu geldi. Hattı kullanmamama rağmen faturayıda ödedim. Türkcell bayiisine gittim sistemde eksik evrağımın gözükmediğini söylüyolar. Müşteri hizmetlerini aradım onlarda eksik evrağımın olduğunu söylüyolar. Hattımın ikinci faturası gelecek ve ben halen kullanamamaktayım. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön