20 Ekim 2016

Turkcell İlgisizlik, Oyalamak,  Sonuç Alamamak!

22 ay önce faturama ek olarak aldığım telefonum bozuldu. Servise vermem için telefonu satın aldığıma dair fatura gerekti ama bu faturayı kaybettiğim için telefonu satın aldığım Turkcell bayiisine başvuru yaptım. Aldığım cevap biz burayı yeni devir aldık yardımcı olamayız KVK ya gidin oldu. KVK'ya gittim fatura istedi ve telefonu satın aldığım yere yönlendirdi. Ki bu sırada Turkcell müşteri hizmetleri ile onlarca kez konuştum bir sonuç alamadım. Tekrar telefonu aldığım yere gittim bu kez Samsung bayiine gönderdi oraya da gittim aldığım yanıt aynı fatura gerekli telefonu aldığınız yere müracaat edin. Tekrar başa sardık 1 aydır böyle uğraşıyorum, git gel tekrar telefonu aldığım yere yani Turkcell bayiisine gittim aldığım yanıt bu kez netti. Dükkanı satın aldığım yer karşıdaki KVK bayii ve "ben sizin için oraya gidemem" demesi bendeki Turkcell ilişkimi bitirdi.

Soner 154 Okunma

Cevaplar

 • Soner 23 Ekim 2016

  Hala hiçbir türlü benimle irtibata geçilmedi ve yardımcı olunmadı. Yilardir sorun yaşamadım ama sorun yaşayıncada çözüm bulamayan bir şirket gibisiniz.

 • Soner 20 Ekim 2016

  1 ay gibi uzun bir süre içinde yardımcı olunmadi bakalım şimdi yardımcı olabilecek misiniz

 • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön