26 Ekim 2016

Turkcell İlgisizlik Diz Boyu!

Hattım üzerinde cihaz almama engel bir durum vardı. Bize dilekçe yazıp bir akış oluşturmamız gerektiği söylendi. Bizde 18.10.2016 tarihinde akış oluşturduk ve 72 saat içinde en geç çözülecek dendi. Aradan neredeyse 10 gün geçmesine rağmen hala Turkcell'den bir hareket yok. Günde 3 kere arayıp akış numarasından kontrol ediyorum, her seferinde bugün hallolur, en geç yarın diyerek sallıyorsunuz. Ben her ay 200 lira fatura ödememe rağmen bir gün bile geciktirsem hattımı hemen kesip 15 lira da açma kapama diye bir bedel yansıtıyorsunuz. Hizmet satarken bu kadar hızlı olup, hizmet almak istediğimizde neden bu kadar sallanıyoruz? Bu kadar büyük bir şirketin, bir aile şirketi edasıyla cevap vermesine anlam veremedim. Aldığım hizmetten ciddi anlamda memnuniyetsiz ve rahatsızım.

Erkan 131 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 27.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön