02 Nisan 2013

Turkcell İlgisizlik!

Turkcell bayilerine ne zaman gitsem çok hoş bir şekilde karşılanırım iyi bir hizmet alırım fakat kendi evimin oradaki turkcell bayisinde hiç hoş şeylerle karşılaşmadım orada çalışan beyefendiye soru soruyorum bana dışarı etrafa bakarak cevap veriyor ben birşey söylerken başka yere gidip geliyor başka bir beyefendi de yanıma geldi benimle laubali konuşuyor yardımcı olmaya çalışmıyorlar bir telefonu bana satmaya çalışıyorlar ben bunu nasıl kullanırım diye soruyorum tuhaf tuhaf cevap veriyorlar aboneliğimle ilgili bir sorun vardı onuda sormak istedim beni kasaya yönlendiriyorlar kasadaki bayan elinde telefonuyla mesaj yazıyor bana bakmıyor bile ilk defa böyle bir durumla.

Elif 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizi 03.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön