Turkcell İlgisiz Alakasız Hatalı Ama Umursamaz Bayii.

Ekrem E. |

Sera Kütahya AVM'de bulunan Turkcell bayisine 9 Ocak tarihinde gidip hattımı Turkcell'e taşıtmak için gerekli başvuruyu yaptım. 13 Ocak'ta yeni hattım aktifleşti fakat benim istediğimden bambaşka bir tarifede olduğumu fark edip hemen müşteri hizmetlerini aradım. Telefonda verilen bilgiye göre başvuruyu yaptığım bayiye gidip bunu belirtmemi ve düzeltilmesi için gerekli form oluşturulması gerektiğini söylediler.

Bayiye tekrar gittiğimde ise (benden yazılı olarak başvuru almalarına rağmen) geçmek istediğim tarifeyi bilmediklerini, kimlik fotokopilerimi kaybettikleri gibi saçma bahaneler söylediler. Şimdi o tarifeye geçmek için aylık 59 TL'yerine 89 TL vermem gerekiyor ve bunu kimse çözemiyor.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  09:28

  Müşterimizin daha önce yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Ocak
  10:59

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.