Turkcell İlgimiz Olmadığı Halde Arıyorlar.

Serap Ç. |

Eşimin geçmişte çalıştığı firmanın borcundan dolayı tarafıma gönderilen borç bildirim mesajlarından rahatsızlık duymaktayım. İlgili avukatlık bürosu, borçlu bulunan şirketin finans servisinde çalışanının şahsi hattına hangi mantık ile mesaj yollayıp bildirim yapmaktadır.

Eşimin üzerine kayıtlı olan benim kullandığım numaramı nereden temin ettiler? Kendilerini arayıp konuştuğumda eşimle görüştüklerini söyleyip kendilerini hukuki dayanaktan yoksun bir şekilde savunmaktadırlar.Eşimin borçlu şirkette ne şirket ortaklığı, ne mesul müdürlüğü ne de bir sorumluluğu varken hangi taraf sıfatı ile rahatsızlık vermektesiniz? Bir daha ilgili bürodan benzer mesaj alırsam yasal yollardan şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  12:56

  Müşterimiz ile 30.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Eylül
  16:54

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.