24 Eylül 2014

Turkcell İlgimiz Olmadığı Halde Arıyorlar.

Eşimin geçmişte çalıştığı firmanın borcundan dolayı tarafıma gönderilen borç bildirim mesajlarından rahatsızlık duymaktayım. İlgili avukatlık bürosu, borçlu bulunan şirketin finans servisinde çalışanının şahsi hattına hangi mantık ile mesaj yollayıp bildirim yapmaktadır.

Eşimin üzerine kayıtlı olan benim kullandığım numaramı nereden temin ettiler? Kendilerini arayıp konuştuğumda eşimle görüştüklerini söyleyip kendilerini hukuki dayanaktan yoksun bir şekilde savunmaktadırlar.Eşimin borçlu şirkette ne şirket ortaklığı, ne mesul müdürlüğü ne de bir sorumluluğu varken hangi taraf sıfatı ile rahatsızlık vermektesiniz? Bir daha ilgili bürodan benzer mesaj alırsam yasal yollardan şikayette bulunacağım.

Serap 197 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 30.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön