16 Mayıs 2013

Turkcell İletişimimi Kesti!

Gecikmeli olan faturalarımın hepsini 06.05.2013 tarihinde ödedim. Gecikmede olduğum dönemde Vodafone a kayıtlı olan hattımı Turkcell e taşıdım sonrasında gecikmede olduğum için iletişimimi yani hattımın tamamen kısıtlanacağını söylediler ve öylede oldu sonrasında yani 06.05.2013 tarihinde bütün faturalarımı ödememe rağmen yaklaşık 10 günden fazla belirtmiş olduğum hat kullanılamamaktadır ve müşteri hizmetlerini aradığımda size geri dönüş yapacağız demeleri ve hiç bir şekilde cevap alamamak uzun zamandır kullanmış olduğum hatların iptalini aklıma getiriyor. Nasıl bir telafi sağlanacak bilmiyorum. Sizinle iletişimimi de ben keseceğim bu gidişle.

Talip 15 Okunma

Cevaplar

  • Talip31 Mayıs 2013

    KULLANMAKTA OLDUĞUM 3 ADET FATURALI HATTIMDAN BİRİNİ İPTAL ETTİRDİM DİĞER İKİSİNİDE İPTAL ETTİRCEM.AYDA ORTALAMA 500 TL FATURA ÖDEYEN Bİ MÜŞTERİNİZE BU TARZ ROBOT CEVAPLAR VERİYORSANIZ NE DİYEBİLİRİM..

  • Talip28 Mayıs 2013

    hiç bi bilgi vermediniz ayrıca kullanmadığım hat için fatura (34 tl) çıkardınız bu nasıl bi kurumdur anlamıyorum..kapattığınız hatdan nasıl fatura talep ediyorsunuz çok TUHAF..

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön