Turkcell İletişim Problemine Çözüm Bulamadı!

Ersoy A. |

Kullanmakta olduğum Turkcell hattıma 07,06,2014 tarihinden itibaren Avea kullanıcıları tarafından ulaşılamamaktadır.Bugüne kadar halen bir çözüm bulunamadığı gibi Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda yaşadığım sıkıntıyı,müşterilerimle yaşadığım problemleri,maruz kaldığım maddi zararı dile getirdiğimde verdikleri cevap " bizi bağlamaz " tarzında oldu.

Hattımı değiştirip olayı tüketici haklarına taşıyacağımı söylediğimde işe " siz bilirsiniz " cevabıyla karşılaştım.Kalitesine güvenerek kullandığım Turkcell gibi bir operatöre bir firmaya bu olay ne kadar yakıştı siz düşünün.Reklamlarında kaliteden,güvenden,hizmetten bahsediyorlar.Turkcell yüzünden hala zarara maruz kalmaktayım..

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  12:33

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Haziran
  12:16

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.