27 Ağustos 2013

Turkcell İletişim Merkezlerinde Mikro Sim Kart Sorunu!

26. 08. 2013 tarihinde İzmir/Şirinyer semtinde bulunan tüm Turkcell iletişim merkezlerini dolaştım ve yeni aldığım Samsung s4'üm için hattımı mikro sim kart ile değiştirmeye çalıştım. Hepsinden aldığım ortak cevap "kartınızı kıralım 10 TL ücreti var. Yenisini isterseniz 16 TL" Ben de yenisini fakat 128 K olanı istediğimi söyledim çünkü mobil imza sadece onunla çalışıyor. Aldığım cevap ellerinde olmadığı idi.

Son girdiğim bayide (Kafkas İletişim) peki 64'lük mikro sim alayım dedim. Fakat görevli bana yine eski sim kart verip kasada 16 TL tahsil ettikten sonra sim kartı kırdı ! 10 TL verip sahip olduğum sim karta yapabileceğim işleme 16 TL vererek komik duruma düştüm. Acilen mağduriyetim giderilsin.

Özhan 59 Okunma

Cevaplar

  • Özhan 05 Ekim 2013

    Tam 1 ay geçti fakat ne arayan var ne soran ! Sözde Türkiye'nin büyük,kurumsal şirketi !

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön