17 Nisan 2013

Turkcell İletişim Merkezindekilerin Tavırları!

İzmir Konak ilçesinde bulunan Detay iletişim merkezi çalışanları müşteri karşısındaki tutumları ile kurumsallığa yakışmayacak son derece çözüme uzak yaklaşımları sonucunda Turkcell abonesi olduğumdan pişmanlık duydum. Almış olduğum hizmet sonrasında tekrar aynı iletişim merkezine gittiğimde 532 yi arayacaksınız diyerek tavırları ile iletişim merkezinin hatası mı?

Yoksa iletişim merkezi olmasını onaylayan Turkcell in hatası mı? bilemiyorum! İlk fırsatta bu operatör ile çalışmalarımı durdurmam gerektiğini apaçık gösteren Turkcell ve Detay iletişim merkezine, iletişim merkezinin tavırları sonucunda problemimi çözen call center'daki E. Bey'e teşekkürler.

Erdem 102 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizi 19.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön