16 Eylül 2013

Turkcell İletişim Merkezindeki Personelden Şikayetçiyim!

Beylikdüzü Ok-Ser Turkcell iletişim merkezine hattımın numarasını değiştirmek için gittim. Bana havuzda numara olmadığı ve faturalı hatta geçebileceğim söylendi. Fakat ben faturasız hatta kalmak istediğimi söylememe rağmen bilgisayara bakmadan havuzda numara yok dendi bir kez daha.

M... İ... isimli kişinin sesinin yükselmesi başlayınca bende bir müşteri olduğum ve istediğim yapılmadığı için sesimi yükseltmek zorunda kaldım. Çünkü sizin işinizi yapmayacağım ve kime isterseniz şikayet edin 532'yi de arayın diyerek dalgacı bir tavır göstermeye devam etti. Gerekli bilgilendirmeyi yapmayan bu kişi hakkında şikayetçiyim.

Selma 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizi 22.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Selma20 Eylül 2013

    En kısa zamanda sizden telefon bekliyorum.Eğer müşteri memnuniyeti sizin için önemliyse...

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön