28 Mart 2013

Turkcell İletişim Merkezi Tarafından Yanıltıldım!

14. 06. 2012 tarihinde tim bayisi KAYSERİ LİDER İLETİŞİM DEN aldığım reklamlarda ve de tim bayilerinde buluna afişlerde 19 tl ye 500 dk kampanyasına abone oldum, fakat özellikle tim bayisi çalışanına sorduğumda 2 tl vergi geleceğini toplam 21 tl ücret olacağını söylediler kendilerinin söyledikleri gibi ödemeli kabul edilmedi sms çekilmedi.

İnterneti kullanmadığımız halde 26 tl den aşağıya fatura gelmiyor her fatura geldiğinde müşteri hizmetlerine mail atıyorum ama sadece ÜZGÜN olduklarını söylüyorlar sadece yaptıkları bu çözüm de bir numara olduklarını söyleyen Turkcell bu konuda sadece hiç bir şey yapamıyorlar birde eğitimli personeline toz kondurmuyorlar.

Muharrem 60 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem 01 Mayıs 2013

    bana 1 ay önceki cevabı yazmaya devam edin siz haram olsun sizlere ödediğim fazla ALLAHA Havele ediyorum sizleri artık siz çözemediniz benim sorunumu rabbim çözer inşallah onun acelesi yok gerçi yavaş yavaş saygılarımla

  • Muharrem 29 Mart 2013

    Dün yine KAYSERİ LİDER İLETİŞİM hakkında şikayetimi bildirmiştim cevabı beni ayın 27 sinde aradıklarını yazmışlar:)) aynı bayii ellerinde hat sizleri turkcelli yapalım diye vatandaşın arkasından giderek hat satmaya kalkıyorlar önceden çalıştığım işyerinin servisi orda beni indirir idi şimdi ise ben yolumu değiştirdim neden mi vatandaşı çok güzel kandırıyorlar saygılarımla

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden incelemeler sağlanmış ve müşterimize 27.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Bayi ile ilgili şikayetinin değerlendirildiği ve sonucu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön