17 Temmuz 2013

Turkcell İletişim Hakkım Engellendi!

İnternete giremedim önce, sonra mesaj atmak istedim, gönderemedim. Ayarlarımı kontrol ettim. Anormal bir şey bulamadım. sonra arama yapamadığımı da fark ettim. Dün akşam her şey normaldi. Online işlem merkezine de giremedim. Müşteri hizmetlerine de ulaşamadım. Daha önce böyle bir şey başıma gelmemişti. Turkcell'in hiçbir bilgilendirme yapmadan hattımı iletişime kapatmasını anlamadım. İletişim bir haktır. Medya sansürü sizi de mi vurdu? Şikayetçiyim.

Mustafa 56 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa21 Temmuz 2013

    beni bir kez aradınız. o sırada trafikteydim.meşgule attım. sonra aramadınız. dönüş istemiyorum. turkcell ile yollarımı ayıracağım.

  • Turkcell Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizi 18.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön