24 Ekim 2016

Turkcell İle Sözleşme Yapmadığımız Halde Hattımız Devir Yapılmış!

Turkcell ile kesinlikle sözleşme imzalamadığımız halde eşim adına eskiden A**'da açtığımız hat üzerinden faturalı hatta geçilmiş, adres bizimle alakalı olmayan bir adres girilmiş, icra takibi başlatılmış. Biz takibe itiraz ettik sorun yok. Fakat avukatlık bürosu (Ab... ... Hukuk) beni arayarak tehditvari "1000 TL borcunuz, hemen öderseniz... . " diye saçma sapan konuştu. (İcra dairesine gittiğimizde 200 TL altı bir rakam vardı) işin en vahim tarafı, avukatlık bürosu benim, babamın, neredeyse tüm sülalenin telefonlarını arayacak kadar acınası bir durumda.

Tck Md. 136'ya göre avukatlık bürosu ve Turkcell suç işlemektedir. Hukuki kurallara uygun şekilde ses kaydı alarak hem Turkcell hem de avukatlık bürosu hakkında TCK madde 136 (kişisel verilerin korunması kanunu) suç duyurusu yapmış bulunmaktayım. Sözleşmesiz borç için de kısa zamanda suç duyurusu yapacağız.

Semih 435 Okunma

Cevaplar

  • Semih 26 Ekim 2016

    Firmanızın güvenilirliği benim gözümde sıfır olduğundan kimlik bilgilerimi ve imzamı size vermeyi reddediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz hattınız ile ilgili inceleme yapılabilmesi için irtibat numaranızı da içeren imzalı dilekçe ve kimliğinizi [email protected] adresine göndermeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön