04 Şubat 2014

Turkcell İlave Fatura

Tukcell firmasından 4 hattımı bir başka operatöre 4 Aralık 2013 tarihinde taşımama rağmen tarafıma hala fatura gelmektedir. Sorduğumda cayma bedeli diye saçma sapan bir gerekçe sunmaktadırlar. Üstelik benim 2 hattımın taahhüdü olmasına rağmen fatura 4 hattıma da yazılmaktadır. Üstelik bu yazılan fatura tutarları toplamı 4 hat için 750 tl. Bu hatları taşımadan önce aylık tutar 320-340 tl arası olmasına rağmen daha yüksek bir meblağ tarafıma ödetilmek istenmektedir.

Turkcell tarafından yapılan yanlışlığın düzeltilmesini umarım. Aksi takdirde tüketici mahkemelerine konuyu taşıyacağımı bildiririm.

Hasan 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 11.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön