04 Ağustos 2016

Turkcell İhya Bedeli!

Seneler önce Turkcell'den aldığım hattımı V**a taşımış sonrasında faturasıza çevirmiştim. V***TL yüklememem sebebiyle hiç uyarı yapmadan hattımı iptal etti. Ama ihya işlemi için Turkcell numarası olması sebebiyle Turkcell'e gittiğimde ihya işlemi için sağlıklı bilgi alamıyorum. Bir TİM şubesi bir ay sonra havuza düşer derken bir başkası düşmüş gözüküyor diyor ve bu işlem için 70 lira gibi fahiş bir fiyat istiyorlar. Tamamen haksızlık. Hattım kapanalı 1 gün oldu ama açılması için 70 lira istemek tam manasıyla fırsatçılık.

Hsrv 162 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön