Turkcell İcralık Olup Ödediğim Telefon Hattında Bir Daha İcralık Oldum!

Süleyman K. |

Turkcell faturalı hattımın, gelen faturalarını zamanında ödeyemediğim için icralık olmuş. Yaklaşık 150 TL olan borcumu faizi ve avukatlık masraflarıyla beraber 400 TL ödeyerek borcumu kapatmıştım. Bu borcu kapattıktan sonra tekrar "benim kullanmadığım " hattımın aktif edildiğini ve her ay belli bir parayla birikip şimdi tekrar önüme serildiği görülmekte.

Kullanmadığım, borcunu ödeyip kapandığını bildiğim hattın tekrar aktif edilerek ve bu aktif edilmesi de " bilgim dışında " olarak bana külfet getirmesinden dolayı mağdur durumda olduğumu beyan ediyorum. Turkcell'in bu duruma kayıtsız kalmayacağını ve mağduriyetimi dindireceğine eminim. Konuyla ilginiz ve alakanız rica olunur.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman K.
  06 Ocak
  14:31

  Sizleri sevmiyorum. Sizin de bizleri sevmediğiniz gibi!

 • Süleyman K.
  04 Mart
  16:43

  Mağduriyetim dindirilmedi.

  Faturalarım icralık olduktan sonra kapattığım borcumun akabinde Turkcell'e zaten iletişimi kapanmış, icralık olmuş olan hattım için telefon hattımın tekrar aktif edilmemesi için herhangi bir bilgi vermediğim için sistem otomatik hattımı aktif etmiş ve peşisıra faturalar gelip birikmiştir. Nasıl ödeyeceğiz bu borcunu kapatıp bitirdiğimi sandığım hattımın bir dahaki borcunu.....

 • 04 Mart
  16:38

  Müşterimiz ile 04.03.2013 tarihinde görüşülmüştür.

  Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verildi.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Mart
  14:38

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.