16 Ekim 2015

Turkcell İcra Siteleriyle Bizi Yanıltıyor!

Yaklaşık 10 gün önce internette gezerken karşıma bir ilan çıktı tıkladım telefon numaramı istedi yazdıktan sonra hesabınızdan 56 lira tahsil edilmiştir yazısı geldi. Sonra faturamda gördüm! Ben onay vermeden, öncesinde açıklama yapmadan böyle bir ödemeyi kabul ediyor musunuz demeden benden aldılar ve aylık alacaklarmış.

Turkcell'i aradığımda beni firmaya yönlendiriyor onlarda kaçamak cevaplarla kime giderseniz gidine getiriyor. Turkcell topu firmaya firmada taça atıyor sistem güzel nasılsa rant büyük. Etrafımda duyduğum kadarıyla çok kişi bu firmadan mağdur olmuş ve Turkcell'e yazmış ancak hala Turkcell bunlara çanak tutuyorsa demek ki ortak çalışıyorlar. Var mı yorumunuz?

Bayram 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.10.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön