10 Temmuz 2014

Turkcell İcra Mesajları Alıyorum.

2 ay kadar önce Turkcell hattımı farklı bir operatöre taşıdım. Ancak yaklaşık 1 haftadır ödenmemiş faturam olduğu ve icra takibine başlanılacağı mesajları alıyorum. Müşteri hizmetlerinize bir türlü ulaşamadım. Çağrı merkeziniz operatöre bağlanmıyor.

Enes 219 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimiz ile 11.06.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.04.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön