24 Ekim 2016

Turkcell İcra Dosyam Hala Açık Gözüküyor...

Yaklaşık 3 ay önce ödediğim icra borcumun dosyası E-devlet sisteminde hala açık olarak gözükmekte kapanması için resmen Turkcell'in icra dosyalarına bakan Seffan Kılınç Hukuk Bürosu'nun avukatlarının keyfini bekliyorum. Hukuk bürosunun dediği şey şu; '' biz Turkcell dosyalarını geri gönderdik artık bizimle işiniz yok'' bu konuşmadan sonra Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bir form oluşturulacağı söylendi 72 saat içinde geri arandım bir sonuç alamadıklarını söyledi yani kısacası şu ödemiş olduğum dosyanın bir an önce kapanmasını istiyorum. Tam olarak Turkcell'in hatası olmayabilir ancak Turkcell'in bu konuya el atması gerek. İşi tam olarak yapmayan hukuk bürolarına dosyalarını teslim etmemeli...

Ömer 1.919 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimizi 25.10.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön