13 Ocak 2014

Turkcell İçerik Sağlayıcılara Ortaklık Ediyor!

Aralık-ocak faturamda extra 35 tl görünmekteydi. Turkcell temsilcisi ile görüşmem. (12.01.2014- 01:30) Sebep 5 yaşındaki oğlum sms onayı ile oyun satın almış.

Ben: "Turkcell'in, bundan sonraki sms onayı dahi olsa, Turkcell hizmetleri haricinde, 3.taraflara hiç bir şekilde adıma ödeme yapmasını istemiyorum."

Müşteri temsilcisi bey: Turkcell'in elinde olan bir şey değil!

Sonuç 1;Turkcell buna taahhüt veremiyor. Yani 3.tarafların benden haksız kazancına aracılık ediyor.Belkide bu oyun şirketleri ile bir taşeronluk anlaşması var.
Sonuç 2: 35 tl ödemek zorundaymışım.. Gelecekte tekrarlanır ise yine ödemek zorundaymışım.
Teşekkürler Turkcell!

Gökmen 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 15.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servis kullanımı ve Ücretlendirilmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön