Turkcell İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıttı!

Umut Ç. |

Şikayetim benden habersiz olarak abone edildiğim Wap25 aboneliği.Bu abonelikten geçen ay haberim oldu o da faturamın 3 katı fazla gelmesinden dolayı müşteri hizmetlerini aradım ve paketimi iptal ettirdim ve ısrarla kullanmadığım halde kesilen paramı istememe rağmen param iade edilmedi. Aylık yaklaşık 30 TL ödediğim vınn hattım 76 TL faturasıyla bu ay ücretlendirildi.

Turkcell firmasının kalitesinden dolayı bir şey demiyordum kalitesi için bu fiyata değmez kesinlikle. İpad ile hattımı kullandığım için bu aboneliği edinmem imkansız gibi bir şey çünkü ne mesaj atabiliyorum ne de arama yapabiliyorum. Bunun bir an önce giderilmesini istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  16:30

  Müşterimizi 25.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 16 Eylül
  11:49

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş