25 Ocak 2014

Turkcell İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıttı.

Koskoca Turkcell olarak böyle bir şeye nasıl izin verirsiniz. Hattımı böyle üyeliklere kapatmanızı istiyorum. Kontörüm olmadığından arayamıyorum. Bu durumdan kurtarın lütfen. 24.01.2014 yani bugün 18:00'de yeğenim telefonumu kurcalarken nerelere girdiyse birden mesajlar yağmaya başladı. Bütün kontörlerim bitmiş. Talep etmiş olduğunuz oyunun şifresi. Şifreyi talep etmiş olduğunuz oyunun ekranına yazın. 444 0 100'ü arıyorum 1 saattir hep meşgul artık ne kadar kişiyi benim gibi mağdur ettilerse artık. Telefonda ulaşmadığım bu numara için bana yardımcı olmanızı istiyorum. Bütün kontörlerim alınmış yenileri de alınmasın lütfen.

Kerime 69 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizi 25.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön