02 Eylül 2013

Turkcell İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıttı!

Ağustos 2013 Turkcell vınn faturam önceki ayların iki katı olunca Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Fixmobi diye bir şeye üye olduğumu ve bu yüzden ücret kesildiğini belirttiler. Ancak ben herhangi bir yere üye olmadım. Bana üyelik satış sözleşmesini gösterin dedim cevap yok. Biz sadece faturaya ücret yansıtırız onlar ise üye yaparlar diyor.

Şikayetçiyim dedim buradan şikayet alamıyorum başka firma olduğu için dedi. Turkcell bu firmayla resmen ortak hareket etmektedir ve o firmaya destek vermektedir. Derhal hattıma Ağustos 2013 faturamda yansıyan ekstra ücretlerin iade edilmesini istiyorum.

Enes 30 Okunma

Cevaplar

 • Enes 11 Ocak 2014

  sorun çözülmedi. ödediğim para yanıma zarar kaldı.. aboneliğimi de sonlandırdım artık bu firmayla. bir daha da kendileriyle çalışmam.

 • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 12.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servis kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Enes 09 Eylül 2013

  konu ile ilgili bana hala dönüş yapılmadı. faturayı ödemeyeceğimi ve konu hakkında hukuki süreç başlatacağımı bildiririm.

 • Enes 09 Eylül 2013

  Turkcell mi.. aman aman uzak dursun benden.

 • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön