Turkcell İadeyi Kabul Etmediler!

Onur D. |

25 Haziran Salı günü Avcılar Marmara Caddesi üzerindeki Doruk Turkcell İletişim Merkezinden iphone4s 16 GB ürünü ile birlikte hepsi 300 paketini 24 ay taahhütlü satın aldık.

Cihazı ve paketi anlatan kişi bize bir takım vaatlerde bulundu. Öncelikle cihazın değeri paketsiz 1.800 TL, paketle 1.400 TL dedi ama sonradan hesaplayınca 2.700 TL çıktı. Kendisine özellikle bundan 1 sene sonra oğlum askere gidebilir paketi durdurup sadece cihaz taksitini ödeyebilir miyim diye sorduğumda evet 85 TL gibi bir bedel ödeyerek devam edebilirsiniz dedi ama daha sonra olamayacağını öğrendim. Sınırsız internet paketi diye Sınırsız 1 GB sattı kota dolunca hızın düştüğünü sonradan öğrendim. İadeyi kabul etmediler.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Cihaz/Aksesuar

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur D.
  13 Aralık
  12:52

  turkcell ile en kısa sürede bütün bağımı koparacağım.

 • Onur D.
  02 Temmuz
  17:07

  Bilgilendirme Turkcell'den arayarak ya da mesaj göndererek yapılmadı. Ben özellikle sonucu ne oldu geri dönmediniz diye aradığımda, "sizi aramışlardır ulaşamamışlardır herhalde, ben söyleyeyim sonucunu o zaman" şeklinde lakayt bir tavırla "sözleşme imzaladığınız için kabul edilmemiştir." şeklinde ticari bir cevap verilmiştir.

  Size iyi niyetimizle yıllardır yüksek fiyatlarına rağmen hep sadık bir Turkcell müşterisi olarak, bir mağduriyetimizden bahsedip yardım istedik. Siz 2.000 tl lik bir telefon için 15 senelik müşterilerinizden olacaksınız. Sadece benim 1 yıllık fatura bedelim ortalama 2.000 tl civarında. Ayrıca, ailemin bütün fertleri en az 10 senelik Turkcell kullanıcısı ve çok ısa bir süre içerisinde sözleşmelerimizi fesih edeceğiz. Çevremde herkesle bu durumu paylaşıp onların da Turkcell'den ayrılmaları için elimden geleni yapacağım.

 • 02 Temmuz
  09:05

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.06.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş