10 Haziran 2016

Turkcell İade Etmek İstedik Kontrat İmzalatmak İstediler!

0530****no.lu hattımızla ilgili olarak Hattımızın dondurulduğunu söylediğiniz halde bize açık olduğu şekliyle ücret yansıtan kurumunuz. Sonrasında tarafıma ulaşmayan bankada çıkmayan ve dolayısıyla ödenmediği için hukuksal takip başlatan kurumunuz. Her şeyin en başında bu hatayı kabul ederek telafisi için yazılı geri dönüş yapan ancak yazdığı, söylediği şekilde telafiyi yapmayan kurumunuza almamız gereken bir iadeyi (indirim değil) sanki bizlere
kolaylık,promosyonmuş gibi lanse ederek sözleşme yoluna iten kurumunuz.

Ve sözleşme imzalamadığı için hakkı olan iadeyi (sizin tabirinizle indirimi) alamayan kurumum. O
Konuyu sizden daha yetkili makamlara taşıyarak yeniden değerlendirmeye almanızı aksi halde bizlerin hukuksal yollara başvuracağımız bilgisini paylaşmak isterim. Yeni değerlendirmenizle alakalı yazılı yolla tarafıma ulaşmanız gerekmektedir.

Sertaç 125 Okunma

Cevaplar

  • Sertaç 15 Haziran 2016

    Hayır burada anlattığım halde yine detaylı şekilde sorunu anlatmam istendi herhangi bir çözüm sunulmadı

  • Turkcell Temsilcisi15 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 13.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön