19 Ekim 2015

Turkcell İade Aldığı Beats Kulaklığın Parasını 50 Gündür Yatırmıyor.

Turkcell kanyon mağazasından alıp arızalı çıktığı için iade ettiğim Beats kulaklığın parasını 50 gündür yatırmıyor. 15 gün içinde yatar paranız dediler ve her hafta bu hafta içinde yatacak cevabı ile 2 aya yakın bir süreyi doldurduk. Kredi kartına aylık 2,69 faiz ödüyorum. Malı iade ettiğim an parayı ödemeleri gerekiyordu. 2 aylık faizi ile birlikte paranın hemen hesabıma yatmasını istiyorum. Kredi kartımı geçen hafta kaybolduğu için kapattırdım. Bunu da bildirdim kendilerine biz yatıramaz isek İban isteriz dediler. Ama arayan soran yok.

Evrim 223 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 21.10.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön