24 Şubat 2015

Turkcell Hukuksuz Hat Taşıma İşlemi!

Adıma kayıtlı hattım bilgim ve onayım olmadan Avea hattımı Turkcell özlük haklara tecavüz gibi hattımı taşımış bulunmakta. Faks meşgul, kim yaptı öğrenemiyorum bu kadar basit olduğunuzu hiç düşünmemiştim hattımı dondurdum ama akıbetini bilemiyorum.

Yağız 117 Okunma

Cevaplar

 • Yağız 04 Ağustos 2015

  Adamlar resmen hukuk tanımadan gasp ettiler hırsızzzzzzzzzzzzzlarrrrr

 • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2015

  Müşterimiz ile 26.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize inceleme süreci devam eeden talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yağız 24 Şubat 2015

  Böyle bir şey olabilir mi hem hukuksuzca insanın özlük haklarını GAP ediyorsunuz hem de konuya duyarsız davranıp ilgisiz kalıyorsunuz hattımı dondurmak için bayinin mağazayı açmasını beklemek zorunda kalıyorum kaliteniz bu kadar mı? m. Hizmetlerinden 1 bloke koyduramadım yuuuhhhh

 • Yağız 24 Şubat 2015

  Yazdım kaç defa hem aradım hem yazdım ne arayan var ne de yazan buraya yazıncaya kadar konuya yakınlaşıp arasaydın

 • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön