26 Şubat 2015

Turkcell Hukuk Bürosunun Lakayt Konuşma Tavrı!

19,02,2015 tarihinde saat 16:30'da 02129452119 no.lu telefondan arandım kendisinin avukat olduğunu 11 ay önce eşimin kullandığı ve kapatılan Turkcell numarasına ait borcum olduğunu söyledi haciz başlayacak dediler bana hiçbir fatura ve tebligat gönderilmeden borcum olduğunu 11 ay sonra bu şekilde öğrendim. Ben soru sorduğumda yüksek sesle beyefendi açıklama yapmak zorunda değilim yarın ödemezseniz haciz gelecek deyip telefonu suratıma kapattı. Tekrar aradığımda cevap verilmedi. Daha sonra bağlandığımda yine aşağılandım ve yarın ödemezsem %50 faiz uygulanacak denildi bana zaman verilmedi ve neye göre %50 faiz uygulayacağını belirtmedi. Şikayetim var.

Zafer 1.882 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Şubat 2015

    Müşterimizi 28.02.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön