Turkcell Hukuk Bürosunun Lakayt Konuşma Tavrı!

Zafer K. |

19,02,2015 tarihinde saat 16:30'da 02129452119 no.lu telefondan arandım kendisinin avukat olduğunu 11 ay önce eşimin kullandığı ve kapatılan Turkcell numarasına ait borcum olduğunu söyledi haciz başlayacak dediler bana hiçbir fatura ve tebligat gönderilmeden borcum olduğunu 11 ay sonra bu şekilde öğrendim. Ben soru sorduğumda yüksek sesle beyefendi açıklama yapmak zorunda değilim yarın ödemezseniz haciz gelecek deyip telefonu suratıma kapattı. Tekrar aradığımda cevap verilmedi. Daha sonra bağlandığımda yine aşağılandım ve yarın ödemezsem %50 faiz uygulanacak denildi bana zaman verilmedi ve neye göre %50 faiz uygulayacağını belirtmedi. Şikayetim var.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Şubat
  12:09

  Müşterimizi 28.02.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Şubat
  16:12

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.