Turkcell Hoş Geldin İnternet Kampanyasından Hediyem Yüklenmedi.

Erhan K. |

551 4215*** No'lu hattımı A**'dan Turkcell'e taşıdım. Turkcell faturalı bireysel standart internet tarifesindeyim. Numara taşıyarak Turkcell'in faturalı hattına geldiğim için hoş geldin 6 GB internet kampanyasından yararlanmak istedim ancak müşteri hizmetleri bu kampanyanın data hatları için geçerli olmadığını söylüyor. Halbuki kampanya şartlarında bu kampanyadan data hatlarının yararlanamayacağı yazılmamış. Bazı tarife isimleri verilerek bu tarifelerin kampanyadan yararlanamayacağı belirtilmiş.

Sonuç olarak ben de hattımı Turkcell'in faturalı bir hattına taşıdım, aksi belirtilmediği içinde kampanya şartlarını sağlıyorum. Bu nedenle hattıma 6 GB hediye internetin yüklenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  12:45

  Müşterimiz ile 26.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Hoş Geldin 6 GB İnternet Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erhan K.
  25 Şubat
  21:43

  BTK'ya şikayet etmekten başka çarem kalmadı... .

 • Erhan K.
  25 Şubat
  21:42

  Turkcell'e bravo. Benimle yüz yüze görüşüp, şikayetimin sonucunu bildirmek yerine, sonucu SMS ile bildirmişler. Turkcell kalitesi bu olsa gerek. Bugün Turkcell'den gelen esrarengiz aramanın sırrı da bu olsa gerek. Niye bu şikayetim halen yayımlanmadı. Durumu hala "Firmaya iletildi" olarak görünüyor...

 • 24 Şubat
  12:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.