17 Eylül 2015

Turkcell Hizmetleri Hakkında!

2 hafta önce çağrı merkezinizi arayarak, internetimin her yerde çekmediğinden şikayetçi oldum. Sonra 1 hafta bekledim, şikayetim için bana dönüş yapılmadı. Ben de söylediğim gibi gittim, hattımı başka bir operatöre taşıdım. o kadar para verip de 3g'yi bile düzgün kullanamamaya katlanamadım artık. Bence siz 4.5g' ye geçmeyin. Azcık utanın ve yapmayın bunu. Kadıköy' deki satış temsilciniz bile diyor, Kadıköy' de çekmez internet, doğrudur diye. Oysa benim şikayetçi olduğum semt farklıydı, siz düşünün artık. o kadar yıllık müşterinizdim, alışkanlık olmuştunuz ama alternatifleriniz olduğunu bence unutmamalısınız.

Aslı 69 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 21.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön