Turkcell Hizmet Kalitesi Sorunu!

Emine Sibel K. |

Hattımla ilgili defalarca eksik evrak var denilerek benden bilgi talep edildi. Her defasında Turkcell merkezlerine başvurdum ve eksiklik tamamlandı. Son olarak aynı mesaj geldiğinde Turkcell'in kendi şikayet hattına yazdım. Cevap dahi gelmeden telefonum görüşmeye kapatıldı.

Bayiye gittiğimde kurumsal hattan bireysel hatta dönüş işleminden kaynaklandığını sonradan öğrendiğim "devir beyan formu" olmadığını söylediler. Bu form tarafımdan imzalanmış ve müşteri temsilcisi tarafından alınmıştı. Yine formlar tamamlandı. Sisteme yüklenme 2 saat sürdü. Ama benim telefonum 3 gündür görüşmeye kapalı. Müşteri hizmetlerini aramama ve durumu defalarca söylememe rağmen hala telefonum açılmadı. Şikayetçiyim

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  12:38

  Müşterimiz ile 20.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize eksik evrak hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Ekim
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.