03 Nisan 2014

Turkcell Hizmet Anlayışı Sıfır!

28 Martta hattıma 30 TL yükledim . Daha sonra 21 TL'si ile "Ben Yaptım Paketi" yaptım. Her zamanki gibi ek olarak yanına 7 TL'ye 500 MB internet paketi için 2222'ye 500 MB yazıp gönderdim. Hattınıza tanımlandığında bilgi mesajı verilecek dedi ama 7 TL hattımda mevcuttu internetten Gencaver'e anlattım durumu yetersiz bakiyeniz bulunmakta dedi.

Bende bir şekilde aktarım yaptım tekrar denedim yine aynı şekilde mesaj geldi bende mesaj olarak Gencaver'e ulaştım. Gencaver bana ek paketi 10 gün içinde alabileceğimi söyledi. Doğru bilgi vermiyorlar gelen bilgilendirme mesajı bile farklı şaka gibiler.

Tuba 97 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimizi 07.04.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön