20 Şubat 2015

Turkcell Hizmet Almadığım Halde Kredi Kartımdan Ücret Kesildi.

12.01.2015 tarihinde hiçbir şekilde hizmet almadığım halde kredi kartım bilgilerim nasıl alındı ve ne hakla kartımdan iki defa olmak üzere 180 TL çekim yapılmıştır? Gereğinin yapılmasını önemle arz ederim.

Sezgin 1.036 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimizin talebine istinaden 24.02.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen tutarla ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve dekont gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön