20 Mart 2015

Turkcell Hizmet Alamama Ve Rahatsız Edilmek.

Müşterimizi 20.03.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize müşteri. Hizmetleri adresimizden, önerim/Şikayetvar linkinden, 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden ulaşabilir. Mesele ulaşmak değil ki onu anlamamışsınız.

Ulaşıyorum fakat çözüm üretmiyorlar ve artık bana hizmet vermeyeceklerini söylüyorlar. Konu ile ilgili olarak tekrar mail attım aramanızı bekliyorum.

Gökmen 472 Okunma

Cevaplar

  • Gökmen 30 Mart 2015

    30.03.2015 saat 09:57 de 4440532 Turkcell numarası tarafından arandım. Arayan kişi Turkcell kampanyası hakkında bilgi vermek istedi. Daha önce kampanyalar ile ilgili olarak aranmak istemediğimi belirtmeme rağmen yine aranıp rahatsız edilmekteyim. Yaklaşık 30 tane şikayet formu oluşturdum. Ama artık bu konu ile ilgili aranmak istemediğimi şikayetim olduğunu söylediğim zaman 0532532000 numaralı hattı aradığımda bu konu ile ilgili şikayet oluşturamazsınız size de hizmet vermiyoruz diyorlar. Ama nedense hala arayıp rahatsız ediyorlar. Bunun tekrara yazıyorum ama bana standart cevap dışından bir bilgilendirme yapılmıyor ve sorun çözülmüyor. Yani beş para etmeyen sistemleri devam ediyor bu ahlaksızların.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön