06 Nisan 2013

Turkcell Hizmet Alamadan Para Ödüyorum!

Daha önce den sitenize iletmiş olduğum Turkcell in çekim gücü ile ilgili şikayetime "Elimizden hiç bir şey gelmiyor, kapsama alanımızı arttıramıyoruz. " cevabı iletildi özel eğitimlerden geçen müşteri danışmanının bana önerisi yaşam alanımı değiştirmem oldu.

Bu cevaplara istinaden ilgisiz, çözüm odaksız Turkcell den almış olduğum kampanyalı telefonu kullanamadığım için iade etmek istedim bu seferde telefonu geri alamayacaklarını kampanyadan çıkamayacağımı söylediler.

Şimdi Turkcell e soruyorum internete giremediğim mesaj atamadığım en önemlisi konuşamadığım bu telefonu ben ne yapayım?

İsmet 35 Okunma

Cevaplar

  • İsmet 18 Nisan 2013

    şikayetimle ilgili yorumumu yapayım. turkcell şikayetime istinaden beni bilgilendirdi, çekim gücünü artıramıyoruz yapılanmalarında o bölgede planları yok muş, siz düzenli ödemelerinizi yapın biz size hizmet veremiyoruz oldu. turkcell ve siz şikayetim var ekibine ilgisizliğiniz için teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön