Turkcell Hiçbir Kampanyadan Yararlanamıyorum!

Deniz K. |

Ben 13 yıldır bu hattı kullanmaktayım. Sadık bir kullanıcı olarak sizden hiçbir şey görememekteyim. Hiçbir kampanyaya katılamıyorum hep bir sorun hep bir sorun. Genç tarifedesiniz deniliyor genç tarifenin kampanyalarından bile yararlanamıyorum. Hiçbir iyileştirme de yapılmıyor. Kontör yüklemelerimi boşuna yapıyorum konuşamıyorum bile kontörlerim hemen bitiyor. Dakika almak istiyorum ona bile izin yok.

Yıllar sonra ilk defa değiştirmeye karar verdim operatörümü ve etrafımdaki bir çok insana aynı düşüncede. Sizlere hiç yakışmayan bir politikanız var çok müşteri kaybettiniz ve kaybetmeye devam edeceksiniz böyle giderse. İnsanlar konuşamadıktan sonra o hattı neden kullanalım aramaya korkar oldum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  10:36

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.


  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.